- Επόμενο άρθρο Η αξιολόγηση δε θα περάσει! Πως προχωράμε τη φετινή σχολική χρονιά (2023 – 2024)
- Προηγούμενο άρθρο ΔΙΚΑΖΟΝΤΑΙ ΟΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΠΟΥ ΑΠΟΚΑΛΥΨΑΝ ΥΠΟΘΕΣΗ ΝΟΘΕΙΑΣ 36ου ΣΥΝΕΔΡΙΟΥ ΑΔΕΔΥ ΜΕ ΜΗΝΥΤΗΡΙΑ ΑΝΑΦΟΡΑ ΤΟΥ Β. ΣΠΑΝΑΚΗ, ΥΠΟΥΡΓΟΥ ΠΛΕΟΝ ΤΗΣ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗΣ, ΠΟΥ ΦΡΟΝΤΙΣΕ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΑΠΑΛΛΑΞΕΙ!
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Πρόσκληση για Συνάντηση με το Δ.Σ. προς τις/τους συναδέλφους εκπαιδευτικούς των ειδικοτήτων (αγγλικής, γαλλικών, γερμανικών, φυσικής αγωγής, πληροφορικής, μουσικής, εικαστικών, θεατρικής αγωγής) 24-2-2014
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 16 Φεβρουαρίου 2014 · Last modified 17 Φεβρουαρίου 2014