- Επόμενο άρθρο « Συμμετοχή των Δημοτικών Σχολείων και Νηπιαγωγείων του Συλλόγου Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου στην υιοθέτηση και ανάρτηση των ενιαίων κειμένων αποδόμησης της αξιολόγησης του ν. 4823/2021
- Προηγούμενο άρθρο Να καλύψει άμεσα η Δ/νση Π. Ε. Β΄ Αθήνας το κενό σε εκπαιδευτικό αγγλικής Γλώσσας του 1ου Δημοτικού Σχολείου Πεύκης καθώς και όλων των κενών που υπάρχουν στα Δημοτικά Σχολεία και Νηπιαγωγεία της Β΄ Δ/νσης Π. Ε. Αθήνας λόγω αναρρωτικών αδειών εκπαιδευτικών
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
ΠΡΟΣ: Τους γονείς των μαθητών μας και την τοπική κοινωνία
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 9 Δεκεμβρίου 2021
Σχετικά με τις ενέργειες του Δήμου Αμαρουσίου για την υλοποίηση εκπαιδευτικών προγραμμάτων στα Δημοτικά Σχολεία και Νηπιαγωγεία της πόλης του Αμαρουσίου και τη συμπεριφορά των θεσμικών του οργάνων έναντι των Διευθυντών/Διευθυντριών των Δημοτικών Σχολείων και των Προϊστάμενων Νηπιαγωγείων των Δημοτικών Σχολείων και Νηπιαγωγείων του Αμαρουσίου
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 7 Νοεμβρίου 2017