- Επόμενο άρθρο ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ
- Προηγούμενο άρθρο Διοργάνωση παρακολούθησης θεατρικής παράστασης με επιδοτούμενο εισιτήριο για τα μέλη του συλλόγου μας – στο θεατρικό έργο «Ποιος σκότωσε το σκύλο τα μεσάνυχτα» του Σάιμον Στήβενς σε σκηνοθεσία Β. Θεοδωρόπουλου στο Θέατρο «Τζένη Καρέζη
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
ΨΗΦΙΣΜΑ Αλληλεγγύη στους εργαζόμενους του εργοστασίου της Mercedes Benz στη Βρέμη της Γερμανίας
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 19 Ιανουαρίου 2015