- Επόμενο άρθρο ΑΠΟΧΗ 75% στην Β΄ ΑΘΗΝΑΣ: Οι εκπαιδευτικοί υπερασπίζονται τα σωματεία τους ΟΙ ΛΑΘΡΟΧΕΙΡΙΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΝΟΘΕΙΕΣ ΤΗΣ Δ/ΝΣΗΣ Π. Ε. Β΄ ΑΘΗΝΑΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑΝ ΝΑ ΜΕΙΩΣΟΥΝ ΤΟ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΑΠΟΧΗΣ
- Προηγούμενο άρθρο Καταγγελία εφορευτικής επιτροπής εκλογών αιρετών 2 – 11 – 2022
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Ανακοίνωση Συλλόγου για πρόγραμμα ΕΥ ΖΗΝ
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 26 Φεβρουαρίου 2014
Να σταματήσει η αίσχιστη και επονείδιστη τακτική της Διεύθυνσης Π. Ε. Β΄ Αθήνας της κάλυψης των κενών σε εκπαιδευτικό προσωπικό με παράνομες μετακινήσεις εκπαιδευτικών σε βάρος της λειτουργίας των σχολείων και η αποστολή ανυπόγραφων εντολών μέσω μηνυμάτων ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στις σχολικές μονάδες.
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 31 Οκτωβρίου 2021