- Επόμενο άρθρο Ενημερωτικές διαδικτυακές συναντήσεις του Συλλόγου Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου για τις συλλογικές θέσεις, την απεργία-αποχή , τη μάχη ενάντια στην Αξιολόγηση και το νόμο 4823/2021
- Προηγούμενο άρθρο ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ ΓΙΑ ΤΙΣ/ ΤΟΥΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΡΙΕΣ/ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥΣ ΠΟΥ ΥΠΗΡΕΤΟΥΝ ΣΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΚΑΙ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΑ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ Π. Ε. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Υιοθετούμε τη διακήρυξη της Κεσσάνης (1 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ – 31 ΜΑΡΤΙΟΥ 2016
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 16 Φεβρουαρίου 2016
Απάντηση σε επιστολή
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 8 Σεπτεμβρίου 2016