- Επόμενο άρθρο ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΗΣ Γ. Σ. ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΕΚΠ/ΚΩΝ Π. Ε. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ (6 – 6 – 2022)
- Προηγούμενο άρθρο Άρση των δυσμενών συνεπειών και επιπτώσεων στους μαθητές/μαθήτριες και στις οικογένειες του Δήμου Αμαρουσίου εξαιτίας της αυθαίρετης και αδικαιολόγητης μετατροπής του 1ου Γυμνασίου & 1ου Λυκείου Αμαρουσίου σε Πειραματικά Σχολεία
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Το Δ. Σ. του Συλλόγου Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου εκφράζει την απόλυτη συμπαράστασή του στην συνάδελφο Πρόεδρο του Δ. Σ. του Συλλόγου Εκπ/κών Π. Ε. « Ο Αριστοτέλης» Δ. Τάσσου απέναντι στις προσπάθειες ποινικοποίησης της συνδικαλιστικής της δράσης από την πλευρά παραγόντων εντελλόμενων από τη Δ/νση Π. Ε. Δράμας.
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 20 Νοεμβρίου 2022
Έκτακτη Γ. Σ. των μελών του συλλόγου την ΤΕΤΑΡΤΗ 14 – 3 – 2018
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 11 Μαρτίου 2018