- Επόμενο άρθρο ΧΑΙΡΕΤΙΖΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΙΝΗΤΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΤΩΝ ΑΓΡΟΤΩΝ ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΛΑΪΚΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗΣ-ΕΕ-ΚΕΦΑΛΑΙΟΥ ΔΗΛΩΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΜΕΡΙΣΤΗ ΣΤΗΡΙΞΗ ΚΑΙ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΜΑΣ ΣΤΟΝ ΔΙΚΑΙΟ ΑΓΩΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΔΙΚΑΖΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΟΛΗ ΤΩΝ ΚΙΝΗΤΟΠΟΙΗΣΕΩΝ ΤΟΥΣ
- Προηγούμενο άρθρο Πάρτε πίσω την τρομοκρατική και εκδικητική απόλυση μέλους της ΟΔΠΤΕ και σταματήστε την διεξαγωγή ΕΔΕ στα μέλη του ΔΣ του ΣΔΠ του ΕΚΠΑ, τα μέλη του προεδρείου της ΓΣ και τα δύο μέλη του ΚΣ της ΟΔΠΤΕ
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ 4ο ΚΥΜΑ ΠΑΝΔΗΜΙΑΣ ΝΑ ΕΝΙΣΧΥΘΟΥΝ ΤΑ ΔΗΜΟΣΙΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 21 Αυγούστου 2021
Απαιτούμε την παραδειγματική καταδίκη των δολοφόνων νεοναζί της Χρυσής Αυγής
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 2 Σεπτεμβρίου 2020
Σχετικά με τις ενέργειες του Δήμου Αμαρουσίου για την υλοποίηση εκπαιδευτικών προγραμμάτων στα Δημοτικά Σχολεία και Νηπιαγωγεία της πόλης του Αμαρουσίου και τη συμπεριφορά των θεσμικών του οργάνων έναντι των Διευθυντών/Διευθυντριών των Δημοτικών Σχολείων και των Προϊστάμενων Νηπιαγωγείων των Δημοτικών Σχολείων και Νηπιαγωγείων του Αμαρουσίου
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 7 Νοεμβρίου 2017