- Επόμενο άρθρο Διοργάνωση παρακολούθησης θεατρικής παράστασης με επιδοτούμενο εισιτήριο για τα μέλη του συλλόγου μας, στο Θεατρικό έργο – Οι Παίκτες – του Νικολάι Γκόγκολ σε σκηνοθεσία Γ. Κουτλή
- Προηγούμενο άρθρο « Εκφράζουμε έμπρακτα την αλληλεγγύη μας στη 12χρονη από τον Κολωνό, θύμα παιδοβιασμού, στα ανήλικα αδέλφια της και την οικογένειά της
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Περί κανονισμού λειτουργίας σχολικών μονάδων και…..άλλων καινών δαιμονίων
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 8 Σεπτεμβρίου 2016
Σχετικά με τις επεμβάσεις στην Ακρόπολη και τη διαχείριση των αρχαιολογικών μας μνημείων
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 28 Μαΐου 2021