- Επόμενο άρθρο Ημέρα πανελλαδικής κινητοποίησης για την κάλυψη των κενών σε εκπαιδευτικό προσωπικό στα Δημόσια Σχολεία την Πέμπτη 28 – 9 – 2023 στις 13:30 – Κήρυξη διευκολυντικής στάσης εργασίας από το Δ. Σ. του Συλλόγου Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου
- Προηγούμενο άρθρο Όλοι/όλες στην ΑΠΕΡΓΙΑ της Πέμπτης 21 Σεπτέμβρη 2023
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
« Σχετικά με τις προδήλως παράνομες προφορικές εντολές της Δ/νσης Π. Ε. Β΄ Αθήνας προς τις/τους Διευθύντριες/Διευθυντές των Δημοτικών Σχολείων της περιοχής μας αναφορικά με τις εγγραφές μαθητών/μαθητριών της Α΄ τάξης Δημοτικού και την δημιουργία τμημάτων με πληθωρικό αριθμό – περικοπή ίδρυσης τμημάτων με μεταφορά μαθητών στο όμορα σχολεία
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 9 Απριλίου 2024
ΑΚΥΡΩΣΑΜΕ ΤΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ ΤΗΣ ΥΠΟΤΑΓΗΣ
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 16 Ιουνίου 2014