- Επόμενο άρθρο ΟΡΓΑΝΩΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ ΜΑΣ ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΤΗΣ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ ΤΩΝ ΝΟΜΩΝ 4823/2021 & 4692/2020 ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Ενημερωτική διαδικτυακή εκδήλωση συζήτηση του Δ. Σ. του Συλλόγου Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου ΔΕΥΤΕΡΑ 12 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024 ΣΤΙΣ 19:30
- Προηγούμενο άρθρο Έργα και ημέρες σχολικών συμβούλων στην προσπάθειά τους να συμβάλλουν στην εφαρμογή της αντιεπιστημονικής και κατάπτυστης αξιολόγησης του ν. 4823/2021 ή όταν η ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗ έχει χαθεί οριστικά για κάποιες/κάποιους σχολικούς συμβούλους
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
ΨΗΦΙΣΜΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗΣ
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 5 Σεπτεμβρίου 2017
« Απάντηση στις δηλώσεις της Προέδρου της Δ.Ε.Π. Αμαρουσίου κας Λέκκα – Καλαντζάκη Ελένης αναφορικά με τις θέσεις του Σ.Ε.Π.Ε. Αμαρουσίου για την εφαρμογή της Δίχρονης Υποχρεωτικής Προσχολικής Αγωγής & Εκπ/σης όπως αυτές εκφράζονται από τον Πρόεδρο του Δ. Σ. του Σ. Ε. Π. Ε. Αμαρουσίου
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 16 Ιουνίου 2019
Ψήφισμα συμπαράστασης στον δίκαιο αγώνα των αγροτών
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 7 Φεβρουαρίου 2017