- Επόμενο άρθρο ΨΗΦΙΣΜΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗΣ ΣΤΟΥΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥΣ ΤΩΝ Σ. Ε. Π. Ε. Άνδρου – Κέας – Κύθνου και Σερίφου «Θεόφιλος Καΐρης», Νάξου – Αμοργού και Μικρών Κυκλάδων, Σύρου – Τήνου – Μυκόνου
- Προηγούμενο άρθρο ΟΛΕΣ/ΟΛΟΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 6 – 4 – 2023 ΣΤΙΣ 14:00 ΣΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΑΙΔΕΙΑΣ!
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
« ΟΧΙ στον ορισμό Δημοτικών Σχολείων και Νηπιαγωγείων ως Προτύπων – Πειραματικών αυθαίρετα και αγνοώντας εκπαιδευτικούς και γονείς – Όλοι/όλες στην παράσταση διαμαρτυρίας στα γραφεία της Δ/νσης Π. Ε. Β΄ Αθήνας τη Δευτέρα 17 – 5 – 2021 στις 13:30 απαιτώντας την απόσυρση της συγκεκριμένης υπουργικής απόφασης
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 16 Μαΐου 2021
ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΟΥΜΕ ΤΗ ΣΥΝΑΔΕΛΦΙΣΣΑ ΜΑΣ Ευγενία Μίχου που έφυγε από τη ζωή
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 25 Απριλίου 2022