- Επόμενο άρθρο Κοινό κάλεσμα Συλλόγων Εκπαιδευτικών Π.Ε. προς το ΔΣ της ΔΟΕ με αίτημα την επαναπροκήρυξη της απεργίας – αποχής
- Προηγούμενο άρθρο ΚΑΤΑΓΓΕΛΛΟΥΜΕ ΤΙΣ ΠΡΑΞΙΚΟΠΗΜΑΤΙΚΕΣ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΩΝ/ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΩΝ ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΩΝ ΜΕ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΠΑΡΑΧΑΡΑΣΣΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΑΓΝΟΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΤΩΝ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΩΝ
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
ΨΗΦΙΣΜΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗΣ
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 17 Ιανουαρίου 2017
Απαράδεκτη κοροϊδία από την πλευρά του Δήμου Αμαρουσίου η καθυστέρηση της παράδοσης των αιθουσών ελαφράς προκατασκευής για την ικανοποίηση των αναγκών της εφαρμογής της Δίχρονης Υποχρεωτικής Προσχολικής Αγωγής & Εκπ/σης στο Δήμο Αμαρουσίου από το σχολικό έτος 2020 – 2021
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 15 Νοεμβρίου 2020