- Επόμενο άρθρο ΟΧΙ στον αντιλαϊκό – αντεργατικό προϋπολογισμό που ετοιμάζεται αν ψηφίσει η Βουλή – Με εργατικούς – λαϊκούς αγώνες ανατρέπουμε τις αντιλαϊκές – μνημονιακές πολιτικές – ΟΛΟΙ/ΟΛΕΣ στα συλλαλητήρια της 9 – 11 – 2017
- Προηγούμενο άρθρο Σχετικά με τις ενέργειες του Δήμου Αμαρουσίου για την υλοποίηση εκπαιδευτικών προγραμμάτων στα Δημοτικά Σχολεία και Νηπιαγωγεία της πόλης του Αμαρουσίου και τη συμπεριφορά των θεσμικών του οργάνων έναντι των Διευθυντών/Διευθυντριών των Δημοτικών Σχολείων και των Προϊστάμενων Νηπιαγωγείων των Δημοτικών Σχολείων και Νηπιαγωγείων του Αμαρουσίου
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Πρόσκληση σε σύσκεψη των Δ. Σ. του Σ.Ε.Π.Ε. Αμαρουσίου προς τα Δ.Σ. των Σ.Ε.Π.Ε. Ο Περικλής και Γ. Σεφέρης
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 30 Οκτωβρίου 2020
Ψήφισμα για Π. Αντωνόπουλο
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 27 Ιανουαρίου 2017
Απάντηση στην Πρόεδρο της Σχολικής επιτροπής Π. Ε. του Δήμου Αμαρουσίου
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 6 Μαρτίου 2018