- Επόμενο άρθρο Πάρτε πίσω την τρομοκρατική και εκδικητική απόλυση μέλους της ΟΔΠΤΕ και σταματήστε την διεξαγωγή ΕΔΕ στα μέλη του ΔΣ του ΣΔΠ του ΕΚΠΑ, τα μέλη του προεδρείου της ΓΣ και τα δύο μέλη του ΚΣ της ΟΔΠΤΕ
- Προηγούμενο άρθρο ΟΛΟΙ/ΟΛΕΣ ΣΤΗ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 22 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024 στις 18:30 ΣΤΟ ΣΤΑΘΜΟ ΗΣΑΠ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΓΙΑ ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΠΟΥ ΝΑ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΜΑΣ
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Άμεση διακοπή του πρόγραμματος εισαγωγικής «επιμόρφωσης» των νεοδιόριστων συναδέλφων μας εκπαιδευτικών
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 26 Φεβρουαρίου 2023
Ψήφισμα συμπαράστασης στο σωματείο της ΠΕΝΕΝ
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 3 Ιουνίου 2021