- Επόμενο άρθρο ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ (για τη συνάντηση των Δ. Σ. των Συλ. Εκπ/κών Π. Ε. της Αττικής με τον Περιφερειακό Δ/ντή Π. & Δ. Εκπ/σης Αττικής στις 2 – 11 – 2017)
- Προηγούμενο άρθρο ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΤΑ ΚΛΙΜΑΚΙΑ ΤΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΤΟΥ Ο.Ο.Σ.Α. ΤΙΣ ΠΟΡΤΕΣ ΤΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ ΜΑΣ
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
« Παροχή συνδικαλιστικής κάλυψης στα μέλη του Συλλόγου Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου ώστε να μη συμμετάσχουν σε διαδικτυακό σεμινάριο για την αξιολόγηση του ν. 4692/2020 που τους καλεί το ΥΠΑΙΘ τη Δευτέρα 22 – 2 – 2021 από 17:30 έως 19:30
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 20 Φεβρουαρίου 2021
Περί των δηλώσεων του αρχηγού της αξιωματικής αντιπολίτευσης Κ. Μητσοτάκη αναφορικά με την εκπαιδευτική πολιτική της Ν. Δ. στο πλαίσιο των εγκαινίων της 83ης ΔΕΘ – Η οφειλόμενη απάντηση από το συνδικαλιστικό κίνημα των εκπαιδευτικών της Π. Ε.
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 2 Οκτωβρίου 2018
ΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ Σχετικά με τον «ελληνικό διαγωνισμό PISA»
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 7 Μαΐου 2022