- Επόμενο άρθρο Ίδρυση πολυδύναμου – πολυθέσιου Νηπιαγωγείου κατόπιν συγχώνευσης του 3ου Νηπιαγωγείου Αμαρουσίου με το 12ο Νηπιαγωγείο Αμαρουσίου σύμφωνα με τις αποφάσεις των συλλόγων διδασκόντων των 3ου & 12ου Νηπιαγωγείων Αμαρουσίου
- Προηγούμενο άρθρο ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ από την παράσταση διαμαρτυρίας των Δ. Σ. των Συλλόγων Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου και «Γ. Σεφέρης» στη Διεύθυνση Π. Ε. Β΄ Αθήνας (Παρασκευή 9/9)
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Κάτω τα χέρια από τη συνδικαλιστική δράση Να σταματήσει τώρα κάθε προσπάθεια δίωξης της δασκάλας, Ρέας Γραμματά!
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 4 Ιουλίου 2024
ΟΧΙ ΣΤΟΝ ΨΗΦΙΑΚΟ ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΜΟ ΣΥΝΩΝΥΜΟ ΤΟΥ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΥ – ΕΡΓΑΣΙΑΚΟΥ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟΥ ΧΙΛΙΑΔΩΝ ΣΥΝΑΔΕΛΦΩΝ ΜΑΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 3 Αυγούστου 2023