- Επόμενο άρθρο ΑΠΑΝΩΤΕΣ ΔΙΩΞΕΙΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΚΛΕΙΝΑΝ ΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ! ΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΙ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΔΕΝ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΟΥΜΑΣΤΕ!
- Προηγούμενο άρθρο ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΚΑΘΕ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΟΥ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΚΙΝΗΤΟΠΟΙΗΣΗ ΤΗΣ ΕΛΜΕ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ΤΗΣ PISA
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
« Παράσταση διαμαρτυρίας προς το Δημ. Συμβούλιο του Δήμου Κηφισιάς του Δ. Σ. του Σ.Ε.Π.Ε Αμαρουσίου με στόχο την αποτροπή της λήψης απόφασης για αναστολή (αίτημα εξαίρεσης) της εφαρμογής της Δίχρονης Υποχρεωτικής Προσχολικής Αγωγής και εκπ/σης για το Δήμο Κηφισιάς για το σχολικό έτος 2019 – 2020
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 11 Ιουνίου 2019