- Επόμενο άρθρο Όλοι στην πανεκπαιδευτική κινητοποίηση στο Υπουργείο Παιδείας την Παρασκευή 9 – 10 – 2020 στις 12:00
- Προηγούμενο άρθρο ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ από την παράσταση διαμαρτυρίας του Δ. Σ. του Συλ. Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου της 28 – 9 – 2020 και τη συνάντηση με τον Δ/ντή Π. Ε. Β΄ Αθήνας που ακολούθησε
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Ο Σύλλογος Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου στηρίζει και καλεί τους/τις αναπληρωτές(-τριες) των σχολείων ευθύνης του να συμμετέχουν μαζικά στην ανοιχτή συνέλευση του Συντονιστικού Αναπληρωτών/Αδιόριστων, την Πέμπτη 20/10, στις 18:30, στα γραφεία της ΔΟΕ.
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 20 Οκτωβρίου 2022
ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΣΤΗΝ Γ.Γ. ΤΗΣ ΕΛΜΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ- ΜΟΣΧΑΤΟΥ, ΕΦΗ ΨΩΙΝΟΥ
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 20 Μαΐου 2021