- Επόμενο άρθρο Ο ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ Π. Ε. Αμαρουσίου ΣΤΗΡΙΖΕΙ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΤΩΝ ΤΕΣΣΑΡΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΙΣ ΔΙΩΞΕΙΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΜΕΛΩΝ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΚΙΝΗΤΟΠΟΙΗΣΗ ΣΤΟ ΥΠΑΙΘΑ ΤΕΤΑΡΤΗ 25/10 ΣΤΙΣ 14:00.
- Προηγούμενο άρθρο Αίτημα άμεσης απόδοσης του επιδόματος Προϊσταμένων Νηπιαγωγείου στις αναπληρώτριες Προϊστάμενες Νηπιαγωγείων των οποίων ο ορισμός έχει λήξει στις 31 – 8 – 2023 και συνεχίζουν να εκτελούν χρέη Προϊσταμένων των Νηπιαγωγείων τους και κατά το σχολικό έτος 2023 – 2024
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Για τον εορτασμό της Εργατικής Πρωτομαγιάς στις 6 Μαΐου 2021
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 6 Μαΐου 2021
Καλωσορίζουμε στα σχολεία τα παιδιά των προσφύγων
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 1 Φεβρουαρίου 2017