- Επόμενο άρθρο Συμμετέχουμε – στηρίζουμε την κατεπείγουσα συγκέντρωση διαμαρτυρίας του Π.Ε.ΣΥ.Θ. στο ΥΠΑΙΘ, την Παρασκευή 31 Μαρτίου 2023 στις 14:30 κηρύσσοντας 1 έως 3 ώρες διευκολυντική στάση εργασίας
- Προηγούμενο άρθρο Ψήφισμα συμπαράστασης για Αργυρή Ερωτοκρίτου
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Αίτημα τοποθέτησης εκπαιδευτικού αγγλικής γλώσσας (αναπληρωτή/αναπληρώτριας) στο 4ο Δημοτικό Σχολείο Αμαρουσίου για την αντικατάσταση του ωραρίου της Υποδιευθύντριας του ομώνυμου σχολείου, η οποία τελεί χρέη Διευθύντριας αναπληρώνοντας τον Διευθυντή του σχολείου
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 6 Μαρτίου 2024
Σχετικά με την εύρυθμη λειτουργία του 3ου Δημοτικού Σχολείου Μελισσίων
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 26 Σεπτεμβρίου 2022