- Επόμενο άρθρο Εργατική Πρωτομαγιά 2024: Μαζική συμμετοχή στις πρωτομαγιάτικες απεργιακές συγκεντρώσεις. Αγώνας ενάντια στην αξιολόγηση και την εμπορευματοποίηση της παιδείας, την ακρίβεια, τον πόλεμο, τις αντιεκπαιδευτικές και αντιλαϊκές πολιτικές
- Προηγούμενο άρθρο Ψήφισμα συμπαράστασης στο συνάδελφο Διευθυντή του Δημοτικού Σχολείου Φέρμων Γιάννη Πασπαράκη
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Αίτημα για οργανική αναβάθμιση του 16ου Νηπιαγωγείου Αμαρουσίου σε τετραθέσιο
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 20 Νοεμβρίου 2022
Σχετικά με τον απαράδεκτο και άδικο για τις σχολικές μονάδες της Π. Ε. του Δήμου Λυκόβρυσης – Πεύκης διαμοιρασμό των χρημάτων για λειτουργικά και επισκευαστικά έξοδα που αποφάσισε η πλειοψηφία της Δ. Ε. Π. Πεύκης στη συνεδρίασή της στις 7 – 3 – 2019
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 15 Μαρτίου 2019