- Επόμενο άρθρο Πάρτε πίσω το αντεργατικό αντισυνδικαλιστικό τερατούργημα ΚΑΤΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ 8ωρο, ΤΗΝ ΑΠΕΡΓΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ! Τρίτη 18 Μάρτη, διαδήλωση, Προπύλαια, 19:00 μ.μ.
- Προηγούμενο άρθρο Λέμε ΟΧΙ στις αντιεκπαιδευτικές ρυθμίσεις του ΥΠΑΙΘ – ΟΧΙ στα Εργαστήρια Δεξιοτήτων της αγοραίας αντίληψης και του ευτελισμού της παιδαγωγικής επιστήμης και διαδικασίας
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Διαδικασίες εκλογής Δ/ντών Σχολικών μονάδων
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 24 Μαΐου 2015
« ΟΧΙ στον ορισμό Δημοτικών Σχολείων και Νηπιαγωγείων ως Προτύπων – Πειραματικών αυθαίρετα και αγνοώντας εκπαιδευτικούς και γονείς – Όλοι/όλες στην παράσταση διαμαρτυρίας στα γραφεία της Δ/νσης Π. Ε. Β΄ Αθήνας τη Δευτέρα 17 – 5 – 2021 στις 13:30 απαιτώντας την απόσυρση της συγκεκριμένης υπουργικής απόφασης
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 16 Μαΐου 2021
Καταγγελία για την ξαφνική μεταφορά μαθητριών και μαθητών από τη Δομή του Ελαιώνα
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 5 Απριλίου 2022