- Επόμενο άρθρο Π Ρ Ο Σ Κ Λ Η Σ Η ΣΕ ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ
- Προηγούμενο άρθρο ΨΗΦΙΣΜΑ
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Διεκδικούμε άμεσα μέτρα για την αντιμετώπιση των μορφωτικών κενών, την ομαλή ψυχοκοινωνική επανένταξη των μαθητών και την ασφαλή λειτουργία των σχολείων. – Όχι στις επικοινωνιακές κινήσεις του ΥΠΑΙΘ χωρίς κανένα ουσιαστικό αντίκρισμα όπως η παράταση του σχολικού έτους
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 28 Απριλίου 2021
ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ των Συλλόγων Εκπαιδευτικών Π.Ε. της Β΄ Δ/νσης Αθήνας (Αμαρουσίου, «Γ. Σεφέρης» , «Ο Περικλής») ΓΙΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΟΡΓΙΟ ΜΕΘΟΔΕΥΣΕΩΝ ΚΑΙ ΝΟΘΕΙΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΑΙΔΕΙΑΣ και ΤΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Π.Ε. Β΄ΑΘΗΝΑΣ κατά τη διενέργεια των ηλεκτρονικών ψευδο-«εκλογών» για τα αιρετά μέλη των Υ. Σ. της 5ης Νοεμβρίου 2022
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 6 Νοεμβρίου 2022
ΨΗΦΙΣΜΑ 8 ΜΑΡΤΗ 2022
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 16 Φεβρουαρίου 2022