- Επόμενο άρθρο ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ από την παράσταση διαμαρτυρίας των Δ. Σ. των Συλλόγων Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου & «Γ. Σεφέρης» που έγινε την Πέμπτη 18 – 6 – 2020 στο Δήμο Λυκόβρυσης – Πεύκης για την εφαρμογή της Δίχρονης Υποχρεωτικής Προσχολικής Αγωγής & Εκπ/σης
- Προηγούμενο άρθρο Παράσταση διαμαρτυρίας στο Δήμο Λυκόβρυσης – Πεύκης την ΠΕΜΠΤΗ 18 – 6 – 2020 στις 14:00 για το θέμα της εφαρμογής της Δίχρονης Υποχρεωτικής Προσχολικής Αγωγής & Εκπ/σης στον ομώνυμο Δήμο για το σχολικό έτος 2019 – 2020
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Π Ρ Ο Σ Κ Λ Η Σ Η με θέμα: «ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΟ – ΣΥΝΤΑΞΙΟΔΟΤΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΤΩΝ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 28 Ιανουαρίου 2020
ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΤΩΝ ΕΡΓΑΤΩΝ ΤΗΣ COSCO
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 1 Μαΐου 2022